Home

Usługi hydrauliczne

Wszelkie usługi hydrauliczne, które wykonujemy na terenie Wrocławia, to oferta skierowana zarówno w stronę Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Jesteśmy w stanie podejmować się drobnych modernizacji, napraw, wymian poszczególnych elementów instalacji, jak również projektowania i zakładania całych sieci. Dysponując nowoczesnym sprzętem możemy dostosowywać zakres realizowanych działań do indywidualnego charakteru zlecenia naszego Klienta.


Oprócz tego, że funkcjonujemy jako profesjonalne pogotowie kanalizacyjne oraz oferujemy czyszczenie kanalizacji, pozostajemy do Państwa dyspozycji także w przypadku zlecenia innych prac. Nasze przygotowanie pozwala nam na wykonywanie zadań w oparciu o nowoczesne technologie, bazujące na najnowocześniejszych materiałach wykorzystywanych do produkcji rur. Bardzo często są to instalacje polipropylenowe, wymagające specjalistycznych i dostosowanych do ich charakteru rozwiązań. Podobnym wyzwaniem są instalacje zaciskane PEX i klejone PVC.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów pozostajemy również w pełni przygotowani do naprawy instalacji tradycyjnych, zbudowanych przy użyciu rur ocynkowanych oraz stalowych czarnych. Posiadamy sprzęt, który ułatwia naszemu pogotowiu hydraulicznemu profesjonalną naprawę oraz pozwala działać niezwykle precyzyjnie - błyskawicznie uporać się ze zdiagnozowanym problemem.


NIE TYLKO NAPRAWA

Stale pozostajemy w gotowości do wykonywania powierzonych nam zleceń. Dotyczy to nie tylko usług hydraulicznych realizowanych przez nasze pogotowie kanalizacyjne, ale również współpracy długoterminowej i zaplanowanej – związanej m.in. z budową nowych systemów kanalizacyjnych. Obecnie, dzięki właściwemu zapleczu technicznemu oraz w pełni wykwalifikowanej kadrze, jesteśmy w stanie wspomóc Państwa w budowie:

  • nowych węzłów cieplnych,
  • kotłowni domowych,
  • sieci kanalizacyjnych i wodociągowych,
  • instalacji ciepłowniczych.

Usługi te związane są zarówno z w pełni profesjonalnym zaprojektowaniem danego rozwiązania (przy jednoczesnym uwzględnieniu specyfikacji technicznej obiektu, w którym dane rozwiązanie będzie miało swoje zastosowanie). Hydraulik – tanio, precyzyjnie oraz w uzgodnionym terminie - wykona dla Państwa plany instalacyjne. Zajmie się również doborem odpowiednich elementów tworzonej sieci (dostarczy materiałów najwyższej jakości, gwarantujących długą żywotność przygotowywanej instalacji).


DROBNE INTERWENCJE

Oprócz tak znaczących prac, jak budowa nowej sieci, realizujemy również kompleksowe usługi hydrauliczne dla budynków już funkcjonujących. Drobne prace, które wykonują nasi pracownicy bardzo często wiążą się z:

  • wymianą zużytych i nieszczelnych zaworów,
  • montażem nowych misek ustępowych.

Koszty podejmowanych przez nas działań staramy się w możliwie maksymalny sposób ograniczać – pragniemy, by zarówno pogotowie hydrauliczne, jak i wsparcie naszych specjalistów w przypadku zaplanowanych prac nie było dla Państwa związane z koniecznością poniesienia sporych wydatków. Dlatego też nie zdecydowaliśmy się na wprowadzenia stałego i sztywnego cennika usług hydraulicznych. Każdorazową obsługę rozpatrujemy w sposób indywidualny i oceniamy pod kątem stopnia trudności, czasu poświęconego na wykonanie zlecenia oraz konieczności wykorzystania specjalistycznych urządzeń. W oparciu o te czynniki generowane są koszty poszczególnych zleceń.


SEKOR Przedsiębiorstwo Wielobranżowe /
ul. Haliny Halskiej 14 / 52-129 Wrocław /
NIP 8992768612 / REGON 361709747 / tel. 535 556 564

projekt i realizacja AsadWeb