Home

 Nasze usługi

Codziennie dbamy o to, by nasza oferta współpracy pozwalała Państwu zatroszczyć się o sprawne funkcjonowanie sieci kanalizacyjnej. Wśród naszych standardowych usług znajduje się m.in. czyszczenie kanalizacji. Pragniemy jednak podkreślić, że jako specjaliści podejmujemy się nie tylko usuwania usterek oraz wszelkich zatorów hamujących drożność instalacji, ale również pomagamy naszym Klientom w tworzeniu i zakładaniu nowych.


Dysponując nowoczesnym sprzętem możemy też podejmować się przeprowadzania kontroli technicznej, diagnozowania źródła problemu oraz realizowania wsparcia w charakterze pogotowia kanalizacyjnego. Każdy z naszych pracowników to wykwalifikowany i doświadczony hydraulik. Tanio, precyzyjnie, dbając o pełen profesjonalizm oraz terminową realizację usługi wykona on powierzone mu zadanie. Szczegółowy charakter usług, które świadczymy, zawsze wynika z charakterystyki problemu zgłoszonego przez Klienta. Pragniemy jednak zaznaczyć, że funkcjonujemy w trzech, głównych obszarach. Są to:

  • inspekcje wideo, pozwalające dokonać oceny technicznej instalacji oraz zlokalizować źródło problemu,
  • ogólne usługi hydrauliczne, obejmujące zarówno montaż, przebudowę instalacji, jak również usunięcie wszelkich wykrytych usterek,
  • czyszczenie kanalizacji – tak udrażnianie sezonowe i cykliczne, jak również i to, które wynika z nagłej i nieprzewidzianej usterki.

Działamy przede wszystkim na terenie Wrocławia.


inspekcja wideo

Posiłkując się w pełni profesjonalnym i nowoczesnym sprzętem, jesteśmy w stanie zatroszczyć się o rzetelne wykonanie prac kontrolnych. Bazując na najnowocześniejszej technologii możemy ocenić zarówno przepustowość danej sieci kanalizacyjnej, jak również jej stan techniczny. Wykorzystując do przeprowadzanych prac kamery REMS oraz Rothenberg możemy też zdiagnozować i zlokalizować źródło usterki. Inspekcja wideo pozwala więc skrócić czas wykonywanych działań, jak również ograniczyć ich koszty (dotrzeć od razu do źródła problemu).usługi hydrauliczne

Wykonywane przez naszych specjalistów usługi hydrauliczne zawsze dostosowywane są do charakteru indywidualnego zgłoszenia i problemu zadeklarowanego przez Klienta. Na miejscu usterki nasi specjaliści zjawiają się w możliwie jak najkrótszym czasie (działania realizujemy również jako pogotowie kanalizacyjne) wraz z pełnym ekwipunkiem (specjalistyczny sprzęt oraz akcesoria). Wieloletnie doświadczenie oraz w pełni wykwalifikowani pracownicy to atuty, dzięki którym możemy podejmować się naprawy, przebudowy i modernizacji zarówno sieci tradycyjnych (rury czarne stalowe, ocynkowane), jak i nowoczesnych (np. instalacje polipropylenowe lub klejone PVC).


czyszczenie kanalizacji

Prac związanych z profesjonalnym udrażnianiem sieci podejmujemy się zarówno w przypadku usług dotyczących instalacji wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Czyszczenie kanalizacji, niezależnie od jej lokalizacji, staramy się przeprowadzić w możliwie jak najkrótszym terminie, dbając jednocześnie o pełen profesjonalizm naszych działań. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami i maszynami, które pozwalają nam uporać się nawet z najtrudniejszymi do usunięcia zatorami. Posiadając zróżnicowane i jednocześnie rozbudowane zaplecze sprzętowe możemy podejmować się udrażniania sieci kanalizacyjnej domowej, jak i sieci zewnętrznej.

SEKOR Przedsiębiorstwo Wielobranżowe /
ul. Haliny Halskiej 14 / 52-129 Wrocław /
NIP 8992768612 / REGON 361709747 / tel. 535 556 564

projekt i realizacja AsadWeb