Home

 Nasz sprzęt

Stale rozbudowując nasze zaplecze warsztatowe mamy pewność, że pozostajemy przygotowani do usunięcia nawet najpoważniejszej usterki sieci wod-kan. Usługi hydrauliczne, które świadczymy na terenie Wrocławia, są dzięki temu nie tylko sprawne, ale i w pełni profesjonalne – przynoszące oczekiwane rezultaty.


Pragniemy zaznaczyć, że na miejscu przeprowadzania zleconych nam prac zjawiamy się z własnym sprzętem oraz wszelkimi elementami, które do wykonania poszczególnych zadań będą nam niezbędne. W ten sposób mamy pewność, że tak jako pogotowie kanalizacyjne, jak również firma oferująca standardowe czyszczenie kanalizacji, działamy sprawnie oraz precyzyjnie, a nasze prace przynoszą trwałe i efektywne rezultaty.


Jeżeli więc poszukują Państwo wykwalifikowanego specjalisty – do pełnej dyspozycji pozostaje nasz hydraulik. Tanio oraz terminowo wykona on powierzone mu zlecenie. Co jednak ważne – wykorzysta wszelkie możliwości technologiczne, aby zatroszczyć się o wyjątkową precyzję i skuteczność wykonywanych przez niego prac. Nasi fachowcy w codziennej pracy posiłkują się:

  • nowoczesnym monitoringiem wod-kan (kamery REMS oraz Rothenberg),
  • trwałymi modułami wymiennymi (np. profesjonalnymi zaciskami do rur).

Bogate zaplecze techniczne pozwala naszej firmie prowadzić prace w oparciu o technologie nowoczesne, jak również i te tradycyjne, które bardzo często wymagają natychmiastowej interwencji specjalisty. Obecnie posiadamy sprzęt i doświadczenie w pracy z instalacjami złożonymi z rur ocynkowanych, czarnych stalowych, miedzianych etc. Dysponujemy również urządzeniami i sprzętem, który pozwoli nam usunąć usterkę bądź też przebudować instalację polipropylenową lub klejoną PVC.

SEKOR Przedsiębiorstwo Wielobranżowe /
ul. Haliny Halskiej 14 / 52-129 Wrocław /
NIP 8992768612 / REGON 361709747 / tel. 535 556 564

projekt i realizacja AsadWeb