Home

Galeria zdjęć

Szanowni Państwo, pragnąc wprowadzić Państwa w arkany naszej codziennej pracy, zdecydowaliśmy się na stworzenie działu z galerią. Znajdują się tutaj zdjęcia z naszych interwencji, na których widać nie tylko zaangażowanie zespołu, ale również sprzęt, którym posługujemy się w codziennej pracy.


Usługi hydrauliczne, świadczone na terenie Wrocławia, obejmują zarówno standardowe wymiany poszczególnym modułów instalacji, jak również interwencyjne usunięcia wszelkich niespodziewanych usterek. Także czyszczenie kanalizacji, które wykonujemy metodą ciśnieniową oraz tradycyjną (spirala), jak i pozostałe prace, które realizuje nasz hydraulik, przeprowadzane są w oparciu o najnowszą technologię – dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom pełną skuteczność prowadzonych przez nas działań (usługi, które świadczymy, obejmujemy gwarancją).


Przyglądając się zaprezentowanej galerii będą Państwo mogli poznać zakres prac, które na co dzień wykonuje nasz hydraulik. Tanio, bez zbędnych kosztów oraz konieczności samodzielnego dokupywania poszczególnych elementów instalacji, nasz specjalista jest w stanie wykonać dla Państwa prace o dowolnym zakresie.


SEKOR Przedsiębiorstwo Wielobranżowe /
ul. Haliny Halskiej 14 / 52-129 Wrocław /
NIP 8992768612 / REGON 361709747 / tel. 535 556 564

projekt i realizacja AsadWeb