Home

Czyszczenie kanalizacji


Niezależnie od tego, czy mamy na myśli sieci zewnętrzne, czy też wewnętrzne – czyszczenie kanalizacji jest usługą, która bardzo często pozwala przywrócić instalacje do pełnej sprawności. Ich niedrożność bardzo często stanowi źródło wielu problemów. W przypadku pojawiających się symptomów świadczących o możliwej niedrożności sieci – należy natychmiast zgłosić usterkę naszym specjalistom.


PROFESJONALNE PRZYGOTOWANIE

Do realizacji powierzonych nam zadań jesteśmy w pełni przygotowani. Dysponujemy fachowym i nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu sprawnie i w możliwie jak najkrótszym czasie udrażniamy instalacje wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Podejmujemy się także czyszczenia kanalizacji deszczowej.

  • udrażnianie sieci wewnętrznych
  • Wykonując dla Państwa profesjonalne usługi hydrauliczne (przede wszystkim na terenie Wrocławia) nieustannie dbamy o to, aby nasze zaplecze technologiczne i sprzętowe pozwalało nam uporać się ze wszelkimi zatorami instalacji pionowych i poziomych. Bardzo często podejmujemy się również udrożnienia toalet, odpływów zlewów i umywalek oraz odpływów pralek. W przypadku tego typu sieci wod-kan sięgamy przede wszystkim po metody tradycyjne (głównie spiralę, pozwalającą nam realizować prace metodą elektromechaniczną). Atutem wykorzystywanej przez nas metody działania jest fakt, iż hydraulik może usunąć zator niezależnie od średnicy rury (spirala pozwala nam wykonywać prace w sieciach o średnicy od 25 do 200 mm).


  • udrażnianie sieci zewnętrznych
  • Działając jako pogotowie kanalizacyjne bardzo często spotykamy się z koniecznością możliwie jak najszybszego usunięcia zatoru sieci zewnętrznej. Są to zarówno wszelkiego rodzaju przyłącza, jak i przykanaliki. Przyczyną niedrożności jest przede wszystkim nieodpowiednie eksploatowanie instalacji – gromadzący się tłuszcz oraz obiekty o większych gabarytach nie są w stanie przedostać się przez światło rur. Wówczas niezbędna okazuje się interwencja fachowca. W przeciwieństwie do prac związanych z udrażnianiem systemów wewnętrznych – w przypadku sieci zewnętrznych istnieje konieczność wykorzystania nowoczesnego sprzętu. Nasza firma dysponuje odpowiednim zapleczem maszynowym, które pozwala nam dokonać czyszczenia kanalizacji metodą ciśnieniową.


  • udrażnianie sieci deszczowej
  • Udrażniania kanalizacji deszczowej dokonujemy dwoma metodami: ciśnieniową oraz mechaniczną, przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu marki REMS. Jeżeli istnieje taka konieczność – działania te poprzedzamy rzetelną inspekcją wideo, pozwalającą zlokalizować i zdiagnozować źródło problemu.

SEKOR Przedsiębiorstwo Wielobranżowe /
ul. Haliny Halskiej 14 / 52-129 Wrocław /
NIP 8992768612 / REGON 361709747 / tel. 535 556 564

projekt i realizacja AsadWeb