Home

 Cennik usług

Koszty związane z naszymi usługami zawsze uzależnione są od charakteru zlecenia, stopnia trudności prac, czasu ich trwania oraz ewentualnej konieczności wykorzystania profesjonalnego sprzętu. Przyjmując zlecenie nie jesteśmy w stanie przewidzieć, czy czyszczenie kanalizacji w dowolnej dzielnicy Wrocławia będzie pracą krótkoterminową i prostą, czy też skomplikowaną i wymagającą zaangażowania nowoczesnych urządzeń, z którymi na miejscu pojawi się nasz hydraulik. Tanio, terminowo, szybko i przede wszystkim skutecznie – tak działamy realizując dla Państwa nasze usługi. Funkcjonując jako pogotowie kanalizacyjne pozostajemy do dyspozycji bez względu na porę dnia oraz dzień tygodnia.

Kontaktując się z nami telefonicznie będą Państwo mieli możliwość zapoznania się z przedziałem cenowym poszczególnych prac. Pragniemy jednak jeszcze raz podkreślić, iż ceny te mają jedynie charakter informacyjny, a ostateczne koszty, które określają nasze usługi hydrauliczne, uzależnione są od następujących czynników:

  • konieczności wykorzystania specjalistycznych urządzeń,
  • czasu pracy hydraulików,
  • liczby zaangażowanych specjalistów,
  • stopnia trudności prac (wynikającego np. z charakteru usterki bądź też trudnej lokalizacji sieci wod-kan).

Pragniemy jednak zaznaczyć, że zawsze staramy się, by ostateczne koszty realizowanych przez nas usług były korzystne dla naszych Klientów.

SEKOR Przedsiębiorstwo Wielobranżowe /
ul. Haliny Halskiej 14 / 52-129 Wrocław /
NIP 8992768612 / REGON 361709747 / tel. 535 556 564

projekt i realizacja AsadWeb